Další služby

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O tetování

O tetování

Tetování neboli tattoo je staré jako lidstvo samo. V mnoha kulturách má pro člověka zásadní význam, dnes se jedná spíše o moderní formy zdobení těla. Při tetování dochází k aplikaci tetovacích barev do hlubších vrstev pokožky, kdy výsledkem je permanentní ozdoba těla na celý život.

 

Nabízíme klientům profesionální tatérské služby v příjemné atmosféře našeho našeho studia.

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

 

Příprava před výkonem

Na tetování je třeba se předem osobně objednat. Při prvotní schůzce zkonzultujeme představu klienta o motivu, upřesníme cenu a domluvíme termín výkonu.

 

Pokyny před výkonem

Pro zdárný průběh a výsledek aplikace tetování, je vhodné a nutné, aby klient před vlastním výkonem
 • minimálně 24 hodin nepil žádné alkoholické nápoje a kávu
 • zvolené místo pro aplikaci tetování měl oholené

Možné kontraindikace

 • Při diabetu (cukrovce) je možné provedení výkonu u klientů, kteří drží dietu. Pokud klient aplikuje inzulín, je nutná konzultace s ošetřujícím lékařem.
 • Při onemocnění štítné žlázy je vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, na jejímž základě bude výkon proveden či nikoliv.
 • Při onemocnění trombózou tetování nelze provádět.
 • Při poruše imunity (např. po chemoterapii) lze výkon provádět nejdříve za 6 měsíců a je vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, na jejímž základě bude výkon proveden či nikoliv.
 • V těhotenství a období kojení výkon tetování neprovádíme.
 • Dárcovství krve je možné provést půl roku po tetování.
 • Dále není vhodné výkont provádět při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy, bolesti v krku, jeden den před a jeden den po menses.

Péče po výkonu

Doba zhojení tetované kůže je přibližně 28 dní s přihlédnutím k individualitě typu tetované kůže. V případě, že má klient s tetováním JAKÝKOLIV problém či podezření, že něco není v pořádku, měl by nás okamžitě kontaktovat. Zhodnotíme závažnost situace a doporučíme další postup, případně domluvíme schůzku ve studiu.

 

Péče bezprostředně po výkonu

 • Po tetování bude nový obrázek překryt fólií. Tu by měl klient nechat na místě asi 2 - 3 hodiny nebo než se s čerstvým tetováním dostane domů (déle není zapotřebí).
 • Po sundání fólie je nutné místo opatrně omýt antibakteriálním mýdlem a vlažnou vodou, jemně osušit, nechat doschnout a následně namazat ošetřujícím krémem, který je určený po aplikaci tetování. (tento krém je možné zakoupit ve studiu).
 • V případě, že se tetování přilepí či přischne k oblečení, není vhodné odtrhávat oděv násilím, ale raději jej nechat odmočit. Strháním na sucho je možno tetování poškodit.

Následná péče

 • V následujících 7 dnech je nutné nové tetování vždy ráno a večer omýt antibakteriálním mýdlem a vlažnou vodou, jemně osušit, nechat doschnout a namazat v tenké vrstvě krémem určeným po aplikaci tetování. Přibližne po 2 až 4 dnech se začne tetování loupat a osychat. To vše je důsledkem hojení a regenerace pokožky. V této fázi se tetování nesmí škrábat a ani z něj strhávat stroupky ani šupinky!
 • V prvních 2 týdnech, či do úplné regenerace pokožky, je nutné se vyhýbat dlouhodobému máčení tetování a koupání se jinde než v čisté vodě. Ideální je použití pouze sprchy nikoliv koupání ve vaně. Bazény, sauny a venkovní vodní plochy je vhodné raději zcela vynechat.
 • Po dobu prvních 2 až 3 týdnů je vhodné se vyhýbat místům a činnostem, při kterých může dojít k podráždění či nadměrnému znečištění tetovaného místa.
 • Minimálně první měsíc je zakázáno vystavovat tetování přímému slunci a to včetně solária!