O naší kosmetice

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O naší kosmetice

Obličej a dekolt jsou místy, na kterých je nejvíce patrný náš věk. S postupujícím věkem přibývají vrásky a objevují se následky nepříznivých vlivů okolního prostředí i každodenního života. Jsou to ale právě tato místa, která jsou často naší vizitkou a jejichž vzhled může mít přímý či nepřímý vliv například na náš společenský statut či jednoduše jen na dobrý osobní pocit.

 

Dopřejte si kosmetické služby na profesionální úrovni s příjemnou relaxaxí v příjemném a klidném prostředí našeho kosmetického studia.

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Kosmetické ošetření

  • pleť je nejdříve důkladně odlíčena a povrchově očištěna pleťovým mlékem a vodou
  • poté se upraví obočí do dokonalého tvaru
  • následně je nanesen změkčující gel, který pleť důkladně připraví na hloubkové čištění
  • pak je pleť hloubkově vyčištěna a případně odstraněny milie
  • následuje aplikace adstringentní masku, která póry opět uzavře a pokožku uklidní
  • v případě zájmu se nabarví řasy a obočí, přiloží maska na oči a balzám na rty
  • dle typu pleti a přání klienta se dále aplikuje další maska – výživná, hydratační, kolagenová, peelingová ...
  • nyní nastává nejpříjemnější část kosmetického ošetření - masáž obličeje a dekoltu v trvání 20 minut
  • na závěr je do pokožky vpravena vitamínová ampule či sérum, ošetřeno oční okolí krémem a na celý obličej je nanesen krém vhodný pro pokožku klienta
Osobní přístup

Postaráme se o Vaši pleť, abyste se cítili a vypadali mladší, svěžejší a krásně upravení. Ošetření pleti zahrnuje nejen její vyčištění a regeneraci, ale také hýčkání masážemi obličeje a dekoltu. Naším přáním je, aby klienti či klientky odcházeli spokojeni a rádi se k nám opět vraceli.

Poradenství

Vedle kosmetických úkonů samotných poskytujeme i poradenství v oblasti péče o pleť. Ať už se jedná o to jak se o svou pleť správně starat či jaké přípravky používat. Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti v péči o pleť společně s kvalitní kosmetikou a odborným poradenstvím.

Přírodní produkty

Produkty, které používáme v našem studiu ke kosmetickému ošetření, jsou na bázi bylinných a rostlinných extraktů, a to včetně aktivních a účinných látek. V součinnosti s moderními kosmetologickými trendy jsou cíleně zaměřeny na řešení problémů pleti, ošetření a modelaci těla.