Naše kadeřnictví

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O našem kadeřnictví

Kadeřnictví je vlajkovou lodí našeho studia

Říká se, že šaty dělají člověka, ale pravdou je, že i skvělý model doslova zabijete, pokud máte neupravený účes. Navíc mnoho mužů podle nejrůznějších výzkumů nejprve hledí na vlasy, a poté teprve na vše ostatní.

V únoru 2014 jsme se rozhodli udělat radikální řez. Kadeřnictví jsme dali zcela nový kabát a rozhodli se ve studiu vybudovat kadeřnické pracoviště, které se bude odlišovat od běžných kadeřnictví v okolí. Sledujeme tím náš hlavní cíl ...

 

Za příznivé ceny poskytovat klientům kvalitní péči a služby naprosto srovnatelné se zavedenými luxusními salony.

 

Vaše návštěva v našem studiu bude zahájena úvodní konzultací. Během této konzultace si s naší kadeřnicí ujasníte, jak by Váš výsledný účes měl vypadat. Pokud tápete, poradíme Vám ve spolupráci s vizážistkou, co by slušelo právě Vám. Svěřte se bez obav do rukou kadeřnického týmu našeho studia, který Vám během návštěvy dodá šmrnc novým střihem, melírem či barvou dle Vašeho přání.

 

Osobní přístup

Budeme se Vám vždy věnovat na 100%. Naše kadeřnice si na Vás vždy rezervují dostatek času, pozorně Vám naslouchají a plní Vaše přání.

Profesionální kosmetika

Naše kadeřnice pracují s produkty profesionální vlasové kosmetiky italských značek DAVINES a HAIR COMPANY. Součástí našich služeb je i prodej profesionálních přípravků těchto značek přesně podle specifických potřeb každého typu vlasů.

Péče a poradenství

Při Vaší návštěvě se můžete těšit nejen na nový a snadno upravitelný účes podle nejnovějších trendů, ale také na poradenství v oblasti domácí péče o zdravý a atraktivní vzhled Vašich vlasů.

Kvalifikace

Naše kadeřnice se neustále zdokonalují ve svém oboru a sledují nejnovější trendy. Účastní se nejrůznějších školení pořádaných výrobci vlasové kosmetiky ale také seminářů o novinkách v účesové tvorbě, nových technikách barvení a střihu vlasů.