Používané materiály

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Používané kadeřnické materiály

Naše kadeřnice pracují zejména se špičkovými produkty prvotřídních italských značek Davines a HAIR COMPANY.

 

DAVINES

O značce Davines

Společnost Davines byla založena v roce 1983 rodinou Bolatti v Parmě v Itálii. Od samého počátku kladou velký důraz na to, aby vytvářeli kvalitní produkty, jejich vývoj je podložen vědecky a vyznačují se svým charakteristickým stylem a duchem. Snaha vytvořit ty nejlepší a nejkvalitnější produkty se nikdy nekříží s respektem k životnímu prostředí. Motto značky Davines je…

"Krása zachrání svět".

A v Davines opravdu věří, že je to možné. Vytvářením krásy chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí.

Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v DAVINES znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.

 

Produktové řady značky Davines

ESSENTIAL HAIRCARE

Produkty této řady obsahují vybrané složky extrahované z plodin italských farmářů, s cílem přispět k ochraně biodiverzity naší planety. Složení řady Essential Haircare obsahuje vysoké procento přírodních složek, které minimalizují jejich dopad na životní prostředí a zároveň slučují udržitelnost s vysokým výkonem.

Šampóny jsou vytvořeny s mírnými povrchově aktivními látkami, které respektují vlasy, zatímco vytváří neuvěřitelně krémovou, kompaktní pěnu, která se rychle rozpouští ve vodě. Všechny produkty jsou bez sulfátů a parabenů.

AUTHENTIC

Řada pro krásu a potěšení z tváře / vlasů / těla. Obsahuje 98% až 100% přírodních složek. Všechny přípravky jsou biologicky odbouratelné a neobsahují sulfáty, parabeny, umělá barviva, silikony a minerální oleje, PEG deriváty, lauryl-sírany SLS a SLES.

NATURAL TECH

Smyslem této řady bylo vytvořit intenzivní terapeutické ošetření, které působí proti častým potížím vlasů a pokožky hlavy. Jsou zde zkombinovány poznatky z aromaterapie, biotechnologie a výsledkem je řada se složením, které zmírňuje nerovnováhu stresované pokožky hlavy vytvořením optimálního prostředí pro zdravé vlasy.

ALCHEMIC

Tato řada představuje alchemický zážitek ve svém hledání čisté barvy skrze ušlechtilé pigmenty. Silver šampon a Silver kondicionér jsou vhodné jak pro přírodní, tak pro barvené vlasy. Pigmenty obsažené v produktech zvýrazní barvu mezi jednotlivými barveními, rozzáří přírodní barvu a zároveň vlasy posilují, chrání a dodávají lesk.

zdroj: wwww.davines.com

Hair Company

O značce HAIR COMPANY

HAIR COMPANY je kreativní dynamická značka původem z Itálie zabývající se vývojem produktů s vysoce pečujícím složením. Společnost byla založena v roce 2002 a její produkty jsou výsledkem kombinace nejvyšší kvality, inovace a výzkumu.

Vlasová kosmetika HAIR COMPANY je výjimečná svým obsahem pečujících látek. Vyrábí se vakuovým systémem, který zamezuje kontaminaci produktů a množení bakterií.

Při vývoji a výrobě kosmetiky myslí v HAIR COMPANY také na péči o životní prostředí a zdraví svých zákazníků. Stylingové a pečující produkty řady Head Wind jsou prodávány v obalech s nízkým dopadem na životní prostředí. Společnost HAIR COMPANY nabízí pokročilé služby určené nejnáročnějším vlasovým stylistům a školení v oblasti nejaktuálnějších trendů.

 

Produktové řady značky HAIR COMPANY

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
HAIRLIGHT
INIMITABLE COLOR
INIMITABLE BLONDE
INIMITABLE STYLE
DOUBLE ACTION
HEAD WIND
SELF APPEAL

zdroj: wwww.myhaircompany.com

Ostatní materiály

Ostatní používané materiály