Biopeptidový komplex

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Biopeptidový komplex

Biopeptidový komplex je základem kosmeceutik Larens Professional a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Biopeptidy jsou budoucnost kosmetologie a anti-aging medicíny.

Peptidy obsažené v kosmeceutikách Larens Professional přenášejí aktivní složky do hlubších vrstev pokožky. Mají energetizující vlastnosti - stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - zesvětlují a vyrovnávají tón pleti. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, redukce vrásek a nerovností jakož i předcházení ochabování kůže.

Přípravky Larens Professional obsahují několik set přírodních, biologicky aktivních peptidů, které patří především ke třem skupinám bílkovin: dekorinům, lumikanům a histonům. V převážném množství jsou to malé peptidy: složené ze 7 až 29 aminokyselin. Vědci WellU vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktivních oligo-a polypeptidů (BIOPETIDE COMPLEX). Přípravky z řady Larens PEPTIDUM obsahují dokonce 100 x více peptidů, než produkty jiných značek.

Přírodní, biologicky aktivní peptidy, získávané z vybraných druhů sladkovodních ryb, obsažené v kosmeceutikách Larens Professional jsou zodpovědné také za regulaci buněčných procesů a komunikaci mezi buňkami, což významně ovlivňuje kvalitu pokožky. Oligo-a polypeptidy mají silný účinek proti stárnutí.

Peptidy mají také uplatnění při léčbě kožních onemocnění, při kterých využívají jejich vlastnosti, například stimulace syntézy proteinů pokožky.

Účinky biopeptidového komplexu pro lidský organismus
 • intenzivně a dlouhodobě zvyšuje úroveň hydratace a pevnosti kůže
 • zpomalení procesu stárnutí kůže, redukci vrásek i zpomalení vzniku nových
 • regenerace pokožky a ochrana proti škodlivým vnějším vlivům
 • optimální zlepšení vzhledu a stavu pleti
 • zlepšení regulace hospodaření organismu s vodou a tuky a ochranných funkcí kůže
 • intenzivně vyživená pokožka
 • urychlení obnovy pokožky
 • zmenšení lámavosti vlasů a nehtů
 • dodávání nezbytných výživných látek do hlubších vrstev kůže
 • viditelné zlepšení kontur tváře
 • zmírňující a uklidňující účinek
 • rychlé efekty v boji s kožními defekty (akné, zarudnutí, podráždění)
 • viditelně redukované otoky
 • zajištění liftingového efektu pokožky
 • urychlení procesu tvorby nových buněk

zdroj: materiály Larens