Aplikované materiály

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Materiály pro mikrojehličkovou terapii

V našem studiu nabízíme komplexní službu mikrojehličkové terapie Dermapenem s aplikací vybraných kosmeceutik z produktové řady Larens Professional.

Výsledky omlazení těmito materiály za pomocí mikrojehličkové terapie, jsou řádově výraznější než při pouhém nanesení kosmeceutik na pleť. Jednotlivé produkty aplikujeme přesně dle metodik stanovených společností LARENS.

Dále uvádíme detailní popis produktů, které jsou při mikrojehličkové terapii v našem studiu aplikovány.

 

Biopeptide Spray Pro

Biopeptide Spray Pro

Revoluční peptidové sérum na vlasy a tělo, které okamžitě zlepšuje vzhled a stav vlasů a pokožky, intenzivně regeneruje a vyživuje. Představuje dlouhodobou ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí.

Sérum má regenerační účinek a obnovuje správnou úroveň hydratace a elasticitu pokožky a vlasů. Působí antibakteriálně, mírní podráždění a tonizuje. Dodává nehtům a vlasům krásný a zdravý vzhled.

Díky všestrannému regeneračnímu účinku a schopnosti stimulovat syntézu kolagenu v kůži je to dokonalý produkt, jedinečný ve světovém měřítku a mimořádně účinný v porovnání s ostatními přípravky dostupnými na trhu.

Sérum obsahuje světově unikátní komplex bioaktivních oligopeptidů a polypeptidů (Royal Peptide Complex), který zaručuje revoluční účinek proti stárnutí. Po použití peptidového séra pokožka bleskově obnoví rovnováha a optimální úroveň hydratace. Pleť je pružná, hladká a měkká na dotek, získá svěží, mladistvý a zářivý vzhled.

Aktivní látky
  • biopeptidový komplex
  • koloidní stříbro
  • strukturovaná voda NUTRIVI

Biopeptide Active Coctail Pro

Biopeptide Active Coctail Pro

Silně koncentrované sérum určené pro intenzivní procedury, vykonávané v kosmetickém salóně s použitím přístrojů (mikro-jehličková mezoterapie) a na ruční použití po intenzivních procedurách. Obsahuje vzácné spojení oligopeptidů a polypeptidů, kolagenu z ryb a Nutrivi vody.

Díky tomu zaručuje okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev pokožky. Regeneruje, stimuluje buňky kůže k obnově a syntéze vlastního kolagenu. Mírní podráždění, pokožka získává pevnost a nový, mladistvý vzhled. Po použití je pokožka hladká, vyživená, napnutá a pevná.

Aktivní látky
  • biopeptidový komplex
  • kolagen z ryb
  • strukturovaná voda NUTRIVI

Lifting Cream Mask Pro

Lifting Cream Mask Pro

Maska, která díky obsahu látek s liftingovým účinkem, jako např. Easyliance (sérum) a Phytodermina lifting okamžitě napíná pleť. Pro prodloužení liftingového efektu maska obsahuje i složku s intenzívním protivráskovým účinkem.

Aktivní látky
  • Matrixyl 3000 (Sederma) - látka obsahující „mirikiny“, peptidové nosiče buněčné informace z poškozené extracelulární matrice, stimuluje syntézu makromolekul tkání pokožky, sehrávají významnou úlohu při obnově kožního tkaniva. Vzhledem na endogenní povahu je použití matrikin v kosmetických přípravcích naprosto bezpečné. Biologická aktivita matrikin vede k účinnému působení proti stárnutí pokožky.
  • Phytodermina lifting - přírodní látka, která poskytuje intenzívní pocit napnutí pleti; má i jiné účinky, jak např. hydratace.
  • Easyliance – směs dvou složek se synergickým účinkem: Hydrolyzed Rhizobian Gum a Acacia Senegal Gum. Spojené aktivní látky Easyliance poskytují okamžitý a viditelný účinek na pokožce tváře a dekoltu. Jsou obzvlášť účinné při vyhlazovaní vějířků okolo očí a modelovaní kontur rtů.

zdroj: materiály LARENS