Naše studio

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O našem studiu

Naše studio jsme otevřeli v lednu 2013. Před vlastním otevřením a ostrým startem ABstudia Most jsme si stanovili základní koncept našeho podnikání. Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každému klientovi. Je to velice prosté. Vždy snažíme se o to, aby náš klient odešel spokojen, vrácel se k nám a dále nás doporučoval.

 

Chceme poskytovat klientovi komplexní služby v oblasti péče o tělo za přijatelné ceny.

 

Image not available

Naším primárním cílem je, abyste se u nás cítili příjemně ...
Naše studio jsme se snažili vybavit moderně v mírných a příjemných barvách, které u Vás navodí klid a pohodu. Kombinace bílé a šedivé umocní pocit čistoty. Zařízení a veškeré technické vybavení studia je moderní a nové.

Moderní interiér

a příjemné prostředí

Naším primárním cílem je, abyste se u nás klienti cítili příjemně ...
Naše studio jsme se snažili vybavit moderně a jednoduše. Interiér je navržen v mírných a příjemných barvách, které u Vás navodí klid a pohodu. Kombinace bílé a šedivé umocní pocit čistoty. Zařízení a veškeré technické vybavení studia je moderní a nové a my se budeme snažit, aby tato úroveň zůstala zachována.
Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet.

Image not available

Surfujte u nás o stošest !!!

Nevydržíte ani chvilku bez internetu? U nás opravdu nemusíte…

V prostorách našeho studia je zavedena Wifi síť s připojením k internetu, který je samozřejmě zdarma k dispozici všem klientům našeho studia. Stačí požádat o přístupové heslo a během chvilky jste online.

Image not available

Nevydržíte ani chvilku bez internetu?
V našem studiu opravdu nemusíte ...

V prostorách studia je zavedena Wifi síť s připojením k internetu zdarna k dispozici všem klientům našeho studia.

Image not available

Máte chuť na svou pravidelnou odpolední kávu?

Rádi Vám ji připravíme a přidáme sklenkou naší sodovky. Každému klientovi našeho studia nabízíme při navštěvě malé občerstvení.

Image not available

Máte chuť na svou pravidelnou odpolední kávu?
Rádi Vám ji připravíme kávu z profesionálního kávovaru a k tomu přidáme sklenkou naší sodovky.

Kávu pro Vás připravujeme na profesionálním kávovaru z čerstvě mletých kávových zrn kvalitní kávy Arabica. Sodovku Vám budeme servírovat přímo z přístroje Soda Stream.

Image not available

Je nám jasné, že času je vždy málo a čas jsou peníze…

Proto dbáme na to, abychom si vždy dobře organizovali čas pro jednotlivé návštěvy. Snažíme se docílit toho, abychom se každému klientovi našeho studia plně věnovali od počátku jeho návštěvy až do konce.

V našem studiu nebudete čekat !!!

Času je vždy málo a čas jsou peníze !!!
Vždy si organizujeme čas pro jednotlivé návštěvy. Každému klientovi našeho studia se chceme plně věnovat od počátku jeho návštěvy až do konce.

Image not available

Kvalitní služby a péče !!!

Chcete zažít pocit vyjímečnosti?

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Dbáme na odbornost a praxi našich členů našeho týmu. Jejich spokojenost nás zajímá stejně jako spokojenost našich klientů.

V našem studiu budete vždy na prvním místě.

Chcete zažít pocit vyjímečnosti?
V našem studiu budete vždy na prvním místě.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

 

 

Při návštěvě našeho studia Vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to samozřejmě s ohledem na Vaše osobní potřeby a představy. Rádi Vám sdělíme veškeré potřebné informace a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti následné domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Ač to může znít jako klišé, vichni z týmu ABstudia Most mají svůj obor rádia tato práce nás baví. Jsme profesionálové ve svých oborech a svým klientům poskytujeme pouze profesionální péči.

Přesvěčte se sami o naší profesionalitě. Rádi Vás přivítáme v našem studiu a věříme, že odejdete spokojeni a rádi se k nám budete vracet. Těšíme se na Váši návštěvu.

 

Team ABstudia Most