Místa aplikace

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Místa aplikace

Obočí

Obočí hraje zásadní a obrovskou roli v celkovém vzhledu Vašeho obličeje a zároveň dává vyniknout síle pohledu očí. Řada žen má však problémy s neprobarveným, slabým nebo chybějícím obočím. Pomocí speciální vláskové, či chloupkové techniky dokreslím Vaše obočí tak, aby výsledný efekt působil velmi přirozeně. Proměňte své obočí v krásné plné křivky, které již nikdy neztratí svůj tvar. Vaše nové obočí se stane okouzlujícím rysem Vašeho obličeje.

Oční linky

Oční linky patří mezi důležité prvky, které zvýrazňují vzhled očí. Permanentní make up usnadní každodenní líčení, dodá Vašim řasám skutečný objem a doplní Váš pohled smyslností. S precizní přesností nanesu linku mezi řasy a tím docílíme Vašeho trvale přirozeného vzhledu.

Rty

Aplikací kontury, po případě stínování ve vhodné barvě lze docílit optického rozšíření rtů a dosažení jejich plného vzhledu. Současně se touto metodou dají zakrýt disproporce v symetričnosti úst. Mějte dokonale symetrické a plné rty a nechte si navrhnout řešení. Buďte spokojená se svými rty...

 

Mimo již zmíněné je permanentní makeup vyhledáván také ženami, které chtějí trvale opticky potlačit tvarové nedokonalosti nebo jizvičky na rtech či obočí a vrátit tak své tváři přirozenou krásu.