Možné kontraindikace

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Možné kontraindikace

Jako každý zákrok, který porušuje integritu lidské kůže, má i aplikace permanentního make upu i kontraindikace. Kontraindikace mohou být absolutní nebo realtivní. V případě absolutních kontraindikací výkon mikropigmentace není možné provést vůbec. Pokud se jedná o kontraindikace relativní, je tento výkon možné provést pouze po splnění předem stanovených podmínek.

 

Kontraindikace je v lékařské terminologii stav nebo faktor, který je důvodem k vyloučení určitého lékařského výkonu, medikace, vyšetření apod.

 

Možné kontraindikace a případné podmínky aplikace

 • Při užívání acylpyrinu nebo jiných léků na tzv. ředění krve je nutné tyto léky vysadit minimálně 28 dnů před výkonem.
 • Při užívání antibiotik je provedení výkonu možná minimálně 28 dnů po dobrání poslední tablety.
 • Výkon mikropigmentace není možný při alergii na léky. V případě alergie na anestetika je možné výkon provést, ale bez jejich použití.
 • Výkon není možné provést při zvýšené krvácivosti nebo snížené srážlivosti krve.
 • Výkon není vhodné provádět při nachlazení, rýmě, kašli, bolesti hlavy, bolesti v krku, 1 den před a 1. den menses.
 • Výkon není vhodné provádět v těhotenství.
 • Při vysokém krevním tlaku je aplikace možná, ale tlak musí být kompenzován léky. Doporučuji konzultaci s lékařem.
 • Při diabetu (cukrovce) je možné provedení výkonu u klientů, kteří drží dietu. Pokud klient aplikuje inzulín, je nutná konzultace s ošetřujícím lékařem.
 • Při onemocnění štítné žlázy je vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, na jejímž základě bude výkon proveden či nikoliv.
 • Při poruše imunity (např. po chemoterapii) lze výkon provádět nejdříve za 6 měsíců a je vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, na jejímž základě bude výkon proveden či nikoliv.
 • Při zvýšeném nitroočním tlaku není vhodné provádět aplikaci permanentního make upu očních linek.
 • Po aplikaci mikropigmentace rtů není u zdravotních sester vhodné nosit ústenku v období do vyloupání stroupků.

 

Upozornění
Před vlastním provedením aplikace permanentního make upu klient vyplní dotazník o svém aktuálním zdravotním stavu a podepíše čestné prohlášení, že v nezamlčel žádnou skutečnost, která by mohla mít vliv na provedení a konečný výsledek aplikace permanentního make upu. Tímto podpisem klient přebírá veškerou odpovědnost za případné komplikace, které mohly vzniknout v důsledku zamlčených skutečností.