O permanentním make upu

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

O permanentním make upu

Máte pocit, že Vaše obočí není kompaktně vytvarované, oči nejsou tak výrazné aby podtrhly podmanivost vašeho pohledu? Rty by mohly vypadat plnější a být smyslnější jak byste si přály?

Image not available
Image not available
Image not available

Nebaví Vás každodenní dlouhé líčení pro zlepšení Vašeho vzhledu?

Nabízíme Vám snadné řešení - PERMANENTNÍ MAKE UP !!!

Díky aplikaci permanetního make upu se splní všechna Vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu. Být krásná je bezpochyby cílem každé ženy. Staňte se spokojenou ženou, permanentní make-up Vám k okouzlující vizáži snadno dopomůže.

Co to je permanentní make up

Z kosmetického hlediska je permanentní make up zkrášlující a zvýrazňující metoda, která může vylepšit tvar či sytost obočí, zvětšit či upravit tvar rtů, zvýraznit a opticky zvětšit oči či retušovat drobné jezvičky nebo odlišnou pigmentaci.

Z hlediska zdravotního je permanentní make up mikroimplantace pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění.

Permanentní make up vs. tattoo

Základní rozdíl mezi mikropigmentací a klasickým tetováním spočívá v hloubce implantace pigmentu. Při klasickém tetování se používají těžké barvy, které se vpravují hluboko do kůže a nejsou likvidovány obranným systémem (fagocyty, lymfatický systém). Případné odstranění je náročné a zůstávají po něm trvalé následky v podobě jizev.

Při permanentním make upu se pigment implantuje pouze do pokožky, do spodní části zárodečné vrstvy.

Také se používají se lehká barviva převážně na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem v kombinaci s UV zářením, odbourávají.

Tyto rozdíly se promítají v konečném efektu, kdy výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, kdežto pigmentace permanentním make upem je časově omezena zhruba od jednoho do pěti roků v závislosti na vnějším i vnitřním prostředí jedince a dá se předčasně odstranit.

Výhody

Stálost

Stálost je největší výhodou pro permanentní make upu. Nedá se umýt či odlíčit jako běžný make up, což oceníte zejména, pokud ráda sportujete, nebo nerada trávíte čas každodenním líčením.

Trvanlivost

Trvanlivost se pohybuje v řádech několika let a její délka závisí na kvalitě a odstínu použité barvy, stáří a typu pokožky a v neposlední řadě na podílu vystavování pokožky škodlivému UV záření.

Přirozenost

Permanentní make up není v žádném případě kompletní náhradou klasického líčení, ale jedná se o linkový podklad pro samotné nalíčení. I když neprovedete žádné další líčení, bude Váš vzhled bude naprosto přirozený.

Svěžest

Permanentní make-up dodá Vašemu obličeji trvalou svěžest. Obočí, oční linky a kontury rtů budou vypadat vždy upraveně a opravdu přirozeně.