Ošetření po aplikaci

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Ošetření po aplikaci

Poté, co Vám byl proveden permanentní make up, máte za sebou teprve polovinu úspěchu.

Druhá polovina závisí na tom, jak budete permanentní make up ošetřovat v průběhu hojení. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a na vlivu okolního prostředía skládá se ze dvou etap. Prvotní regenerace trvá 3 až 7 dnů, úplná regenerace vyžaduje přibližně 1 měsíc.

 

Etapa č.1

Etapa č.1 - do odpadnutí stroupků

V první etapě vypadá permanentní make up velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem i krví může ve stroupcích získat tmavé zabarvení.

Stroupky mohou vydržet 2–4 dny (u obočí až týden), teprve pak se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí se objeví konečný tvar.

V tuto chvíli je pigmentace značně světlejší než výsledný efekt a konečná barva bude stabilizována až po měsíci. První etapa je rozhodující období pro docílení výsledku hned napoprvé bez nutnosti muset něco opravovat.

V průběhu celé první etapy hojení nesmíte stroupky namáčet či odstraňovat, ani zrychlovat proces hojení pomocí jakýchkoliv prostředků !!!

Pigment je totiž do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka počíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment.

Jestliže stroupek silně namočíte nebo jej odstraníte před stanovenou dobou, pak se nebude vstřebávat nic a vznikne mezera vyžadující korekci. Obráceně, při znečištění se vstřebávají i nežádoucí látky a může dojít ke změně barvy či k infekci.

Jediný způsob ošetření a to pouze u rtů, (nikoli obočí a linek) v této době je aplikace lehkého filmu přípravku DermaREG, a to dvakrát denně, nejdříve však druhý den od provedení. V prvních 24 hodinách po aplikaci pouze papírovým kapesníčkem odsávejte tkáňový mok, aby se nevytvořily velké stroupky.

Další nezbytnou podmínkou je spát v tomto období pouze na zádech, vyhnout se znečištěnému prostředí, nenavštěvovat posilovny, bazény, solária, chránit se před sluncem, nepoužívat samoopalovací prostředky, pudry, prostředky s AHA kyselinami, rtěnky, žádné mastné prostředky a líčidla, vyhnout se tělesné námaze, nekonzumovat silně zbarvené potraviny a nápoje jako je např. káva, víno a podobně.

Etapa č.2

Etapa č.2 - do úplného vyhojení a stabilizace vybarvení

V druhé etapě po úplném samovolném odloupnutí stroupků se po dobu 1 měsíce vyhýbejte slunečním paprskům i návštěvám solária a nepoužívejte žádné drastické přípravky na pleť jako je např. chemický pealing. Tímto chováním docílíte trvalé stabilizace barev a tvaru permanentního make upu.