Příprava a aplikace

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Příprava a aplikace

Příprava před aplikací

Příprava

Pro zdárný průběh a výsledek aplikace permanentního make upu, je vhodné a nutné, aby klientka před vlastním výkonem dodržela následující pokyny:

  • výkon podstoupila najezená
  • minimálně 24 hodin před výkonem nepila žádné alkoholické nápoje a kávu
  • minimálně 12 hodin před výkonem byla odlíčená
  • minimálně 4 hodiny před výkonem nekouřila
  • minimálně 3 dny před výkonem nenavštívila solárium
  • provedla dle pokynů preventivní opatření proti oparu
  • při aplikaci permanentního make upu obočí měla obočí vytrhané déle než 48 hodin před výkonem (aby se pigment nedostal do otevřených papilek a nevzniklo nežádoucí tetování)

Aplikace

Vlastní aplikace

Hygiena

Při aplikaci jsou výhradně používány jednorázové, sterilní pomůcky a prostředky. Žádný z materiálů se opakovaně nepoužívá a po výkonu jsou veškeré materiály ekologicky zlikvidovány.

Znecitlivění

Jelikož je pokožka na obličeji velmi citlivá, provádí se před i v průběhu aplikace pro zmírnění bolesti místní znecitlivění povrchovými anestetiky. Při aplikaci permanentního make up na očních víčkách, lze v případě zájmu použít také speciální oční kapky se zklidňujícím účinkem.

Vlastní aplikace

Před vlastním výkonem je zákazníkovi speciální fixou předkreslen tvar, který bude mikropigmentací realizován. Finální výkon je proveden zásadně a bezvýhradně až po schválení předkresleného tvaru zákazníkem.