Proměna vizáže

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Proměna vizáže

Máte-li pocit, že už dlouho vypadáte všedně, změnila-li jste zaměstnání nebo máte chuť vyzkoušet něco nového, je čas na změnu zevnějšku. Nemusí to vždy být změna totální, někdy stačí doladit jen pár drobností a výsledek může být obrovský.

Průběh proměny

Vlasní proměna je zcela podřízena Vašim přáním a požadavkům. Základem je absolvování zvýhodněného balíčku pro ženy popsaného na předešlých stránkých

  • typologie barev
  • typologie osobnosti
  • make-up konzultace

kde se od vizážistky dozvíte mnoho užitečných rad a základních konceptů, jak se oblékat, líčit atd.

Potom přesuneme do našeho kadeřnického studia, kde s kadeřnicí dále doladíme Váš účes. Vizážistka bude i v této fázi po celou dobu přítomná, aby bylo možné konzultovat vytváření účesů po konečný styling. Na samotný závěr Vám ještě opravíme make-up, pokud by se během mytí a barvení trochu poškodil.

Domníváme se, že každá změna by měla být vždy k lepšímu, nikoliv za každou cenu, jak jsme toho bohužel někdy svědky. Nejde nám jen o to, abyste byla krásně nalíčená a učesaná jen na jeden den. Snažíme se o to, abyste vše co se zde dozvíte, uměla uplatnit i prakticky. Proměny, které náš team dělá, nejsou proměnami nijak drastickými. Vždy se zprvu zeptáme klientky, jak moc by chtěla "změnit" a proč si proměnu vybrala.

Naším cílem je nejblíže se přiblížit přání klienta, a proto je důležité dopředu znát spousty informací včetně fotografie. S kadeřnicí se poté radíme co a jak by bylo vhodné, vše ale nakonec záleží na tom, zda se shodneme i s názorem klientky. Klademe důraz na přirozenost a jemnost, na podtrhnutí ženských rysů a zdůraznění předností klientky.