Svatební servis

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Svatební servis

Chystáte svatbu? Budete se vdávat či ženit? Ušetřete čas a nechte svou svatební vizáž na profesionálech našeho studia. Specializujeme se na přípravu snoubenců i svatebčanů a nabízíme kompletní vizážistické a kadeřnické služby pro nevěsty, ženichy i další svatebčany, a to jak před svatbou, tak v den konání svatby.

Před svatbou

Před svatebním dnem u nás můžete absolvovat mnoho služeb z naší nabídky. Podle rozsahu realizovaných služeb mohou být jednotlivé úkony provedeny během jedné návštěvy studia, nebo mohou být rozfázovány do několika návštěv.

Nejvíce využívané jsou následující služby a procedury:

 • ošetření pleti (doporučujeme provést týden před svatbou)
 • vosková depilace
 • pedikúra
 • manikúra
 • nehtová modeláž a CND Shellac (doporučujeme provést 3-4 dny před svatbou)
 • zeštíhlení postavy pomocí Lipolaseru (doporučujeme začít s kúrou nejméně měsíc před svatbou)
 • prodloužení vlasů neb Brazilský keratin
 • zkouška svatebního účesu a líčení (doporučujeme provést měsíc před svatbou)
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

V den svatby

Ve svatební den preferujeme provedení našich služeb převážně ve studiu. V případě zájmu jsme ale schopni provést svatební přípravu kdekoliv dle požadavku klienta. Jedná se o finální úpravy snoubenců případně svatebčanů těsně před svatebním obřadem.

Nejvíce požadované služby jsou:

 • svatební účes
 • svatební líčení
 • pomoc s garderobou