Vizážistické služby

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Vizážistické služby

Chtěli byste změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte o tom, jaký styl účesu, líčení či oblečení se k Vám nejlépe hodí? A nebo prostě jen chcete vyzkoušet něco nového?

Svěřte se do rukou našeho teamu vizážistů, kadeřníků a stylistů. Pomůžeme Vám změnit Vaši image a poradíme, jak si ji i nadále udržet…

Proměna pro Vás bude příjemným zážitkem.

  • Doporučíme Vám to nejvhodnější a dle našeho názoru nejslušivější, ale zároveň budeme respektovat Vaši představu.
  • Během proměny získáte návod na to, jak si novou image udržet a znovu vytvořit doma.
  • Budeme Vám k dispozici i po proměně a rádi Vám kdykoli znovu poradíme.

 

Chcete najít nový styl, který Vám může změnit život? Nabízíme Vám následující balíčky vizážstických služeb, které ale samozřejmě můžete libovolně kombinovat.

 

Typologie barev

Typologie barev - barevná analýza

Každému sluší jiné barvy, podle toho, ke kterému barevnému typu náleží. Typ určuje základní probarvení pleti, vlasů, rtů, barva očí atd. Váš barevný typ určím pomocí barevných šátků přikládaných k pleti. Sami posoudíte, jak Vám vybrané barvy sluší, zároveň poznáte rozdíly mezi Vašimi barvami a těmi, které byste nosit neměli. Z těchto barev vyplynou i barvy make upu a barva vlasů. Barevný vzorník, který dostanete, Vám umožní snadnější orientaci v barvách při nákupech oblečení.

Doba trvání konzultace je přibližně 1 hodina.

Typologie osobnosti

Typologie osobnosti - personální styling

Návrh stylu oblečení vyplyne z Vašich představ, nároků a tělesných proporcí. Při nevyváženosti proporcí Vám doporučím korekci postavy k dosažení ideální siluety pomocí střihu a barevného členění. Ukáži Vám kombinace různých barev. K posouzení si s sebou můžete vzít i Vaše oblíbené oblečení.

Účes je nedílnou součástí Vašeho image. Jeho správný výběr vychází z tvaru obličeje, kvality vlasů a Vašich nároků. Jeho barva by měla odpovídat barevnému typu. Tu vybereme pomocí vlasových testerů. V případě Vašeho zájmu lze nový účes realizovat ve spolupráci s našimi kadeřnicemi.

Doba trvání konzultace je přibližně 1 hodina.

Make up konzultace

Make up konzultace - návrh vizáže

Dokonalý make-up Váš celkový vzhled výrazně podtrhne. Musí vypadat přirozeně, respektovat Vaši osobnost, barevný typ, věk, druh pleti a nároky. Společně vybereme druh a odstín podkladu - make-upu. Vysvětlím Vám jak pracovat s korektory, stínovat obličej a jak v případě větších pleťových defektů používat kamufláž.

Vybereme barvy stínů a posoudíme, zda používat kajalové kontury na oči nebo linky, jak domodelovat tvar rtů a minimalizovat případnou asymetrii. Ukážu Vám, jak pomocí tvářenky či kámufláže korigovat tvar obličeje. Zároveň Vám vypracuji manuál s užitou kosmetikou, názorně nakreslím kam a jaký odstín použít.

Jednotlivé kroky líčení Vám mohu zdokumentovat na fotografiích. Vybranou kosmetiku si v našem studiu můžete zakoupit. Pokud si s sebou přinesete vlastní kosmetiku, vybereme která je vhodná a kterou je lepší nahradit. Žena se musí sama sobě líbit. To je cíl, kterého se vždy snažím dosáhnout.

Doba trvání konzultace je přibližně 1,5 hodiny.

Make up trénink líčení

Make up trénink líčení

Pokud si nejste jistá, že zvládnete líčení hned napoprvé, můžete si ho natrénovat. Během tohoto sezení Vám vždy polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama.

Bude-li trénink následovat po make up konzultaci, můžete se pod mým vedením nalíčit sama. Můžete si i vyzkoušet stupňování líčení - od nenápadného denního až po výrazné večerní.

Doba trvání konzultace je přibližně 1,5 hodiny.

Asistence při nákupech

Asistence při nákupech

Podle Vašeho stylu a nároků navštívíme vybrané obchody a já Vám budu k dispozici jako konzultant.

Doba trvání konzultace dle požadavku a domluvy.