Vlastní ošetření

precizní střih

Image not available

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě i vývoj kadeřnických materiálů. Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách střihu, barvení a aplikace speciálních kadeřnických přípravků. Zkoušíme nové trendy, ale uznáváme hodnotu klasických střihů a barev. Klientovi rádi poradíme, ale vždy respektujeme jeho názor.

světové módní trendy

klasika i extravagance

Sledujeme nejnovější módní trendy v účesové tvorbě.
Jsme odborně vyškoleni v moderních kadeřnických technikách.

Image not available

prvotřídní

Používáme profesionální vlasové produkty italských značek Hair Company a Davines.

Image not available
Image not available
Image not available

vlasová

péče

Image not available

profesionální

Image not available

Finální úpravu účesu provádíme za použití prvotřídních profesionálních stylingových přípravků. Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

styling

Finální úpravu účesu provádíme s použitím profesionálních stylingových přípravků.
Spektrum naší práce sahá od slavnostních a svatebních účesů až po extravagantní tvorbu.

permanentní make up

Image not available

Permanentní make up provádíme na špičkové úrovni. Návrh stanovujeme v souladu s typem a vizáží klientky. Snažíme se, aby výsledek byl přirozeně a esteticky působící permanentní make up. Naprostá spokojenost našich zákaznic a jejich doporučení je naší cílem.

přístrojem Lipolaser

Image not available

Vysoce účinná, revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

zeštíhlení postavy

Vysoce účinná, nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci Vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

Image not available

pedikúra

a

péče o nohy

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Doplňkovými službami jsou např. uvolňující lázeň nebo tlaková masáž chodidel. Samozřejmostí je poskytování a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

Provádíme klasickou mokrou pedikúru včetně odstranění zdravotních problémů jako jsou kuří oka a zarostlé nehty. Naše pedikérky dále provádějí např. uvolňující lázeň nebo tlakovou masáž chodidel a poskytují poradenství v oblasti péče o nohy.

permanentní prodloužení

Image not available
Image not available

Provádíme profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Řasy jsou aplikovány certifikovanou stylistkou k použití technik a produktů DIAMOND LASHES®.

a zahuštění řas

a zahuštění řas

prodloužení

Vlastní ošetření

Jak jsme již uvedli, ošetření se skládá z jednotlivých procedur aplikovaných v určitých časových intervalech. Ošetření je příjemné a naprosto bezbolestné. K dosažení dobrých výsledků je však potřeba ze strany klienta dodržet několik pravidel.

 

Průběh procedury

Průběh procedury

Na zvolenou partii či partie se použijí aplikátory, které jsou vybaveny 9 výstupy na paprsky světla červeného laseru. Aplikátory jsou položeny na pokožce a upevněny pomocí elastické pásu. Přístroj obsahuje 14 aplikátorů (12 tělových a 2 obličejové) a volba partie či partií je zcela dle přání klienta.

Ošetření Lipolaserem je bezbolestné a naprosto bezpečné.

Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie. Díky tomuto faktu nedochází k žádné destrukci okolní tkáně, nervů a cév. K velkému zvýšení teploty ošetřované oblasti také nedochází, protože se aplikuje tzv. "studené světlo" poměrně malého výkonu.

Přístroj disponuje množstvím programů pro jednotlivé partie těla, kde je laserová procedura aplikována. Za optimální dobu aplikace se považuje 30 minut. Během této doby klient relaxuje, neboť procedura probíhá v příjemném a klidném prostředí.

Před a po proceduře

Před a po proceduře

Pro vlastní ošetření Lipolaserem není třeba nějaká zvláštní příprava. Je zcela postačující, pokud klient dodrží několik následujících pravidel pro dosažení dobrého výsledku ošetření.

 1. Pro maximalizaci výsledku doporučujeme 4 hodiny před a 2 hodinu po proceduře nejíst a pít pouze čistou vodu (nikoliv minerálky).
 2. Časový odstup mezi jednotlivými procedurami by neměl být delší než 72 hodin.
 3. Po dobu ošetření tj. mezi jednotlivými procedurami, doporučujeme:
  • vynechat alkohol a kávu (max. 2 dcl denně), aby se zabránilo dehydrataci organismu
  • nepít sladké nápoje, pivo apod.
  • vynechat mastná jídla, fast food apod.
  • je nutné nastartovat lymfatický systém zvýšenou fyzickou aktivitou např. rychlou chůzí, během, jízdou na kole, lehčím cvičením apod.
Důležitá podmínka

Je nutné zvýšit pitný režim na 2-3 l vody denně, aby došlo k zavodnění lymfatického systému a dokončilo se vyplavení tuku uvolněného Lipolaserem. Pokud klient nebude dostatečně pít, nebude efekt zeštíhlení dostatečný !!!

Výsledky ošetření

Výsledky ošetření

Každé jednotlivé ošetření Lipolaserem přináší výsledky. Již po prvním proceduře např. klient zaznamenává úbytek v řádech několika centimetrů v obvodu pasu. Za ideální a k dosažení velice markantních výsledků se doporučuje absolvovat 8 - 10 procedur.

Před každou procedurou a ihned po ní je klientovi, pokud si to přeje, provedeno měření ošetřovaných partií a tyto údaje jsou zaznamenávány do karty klienta. Tak má klient detailní přehled o průběhu ošetření Lipolaserem.

Důležité prohlášení

Považujeme za neseriózní deklarovat výsledky konkrétními a "zaručenými" čísly vyjadřujícími úbytek tukové tkáně, tak jak je uvádě. Proto zde konkrétní a "zaručená" čísla, která uvádějí jiní, nenaleznete.

Domníváme se, že každý klient je individualita. Ošetření Lipolaserem začíná u každého s různými vstupními parametry a každý klient požaduje ošetření na různých místech s jiným počtem opakování.

Výsledky jsou dále ovlivněny chováním klienta mezi jednotlivými procedurami a dalšími vlivy. Proto nelze zevšeobecňovat a "zaručovat" konkrétní výsledky.

Kontraindikace

Kontraindikace

Pro úplnost na tomto místě uvádíme seznam kontraindikací, tedy skutečností při nichž by nemělo být ošetření Lipolaserem prováděno.

 • těhotné a kojící ženy
 • nemoci srdce a trávícího systému
 • žaludeční vředy
 • vysoký krevní tlak
 • cukrovka
 • epilepsie
 • pacienti s kovovými implantáty v místě ošetření
 • pooperační stavy kratší než 3 měsíce